Boekingen

Bij Rheinland Music kunt u onderstaande acts boeken.

Vraag via het info formulier dan informatie aan van de door u gewenste artiest of band. Uiteraard kunt u ook overige Nederlandse artiesten bij ons boeken.

 

CC Waterback Zweden www.ccwaterback.se
Hermann Lammers Meijer Duitsland www.hermannlammersmeyer.de
Highway 40 Zweden www.highway40.just.nu
Jeremy Steding USA www.jeremysteding.com
Robbie Masters Nederland www.robbiemasters.nl
Shirley Ann Nederland www.shirley-ann.eu
The Country Wings Nederland www.thecountrywings.com
Walking Shoes Duitsland https://www.facebook.com/Walkin-Shoes-live-411159198984904/ Op Youtube
Marco Hemelrijk Nederland https://www.facebook.com/countryzanger/
Glenn Palm Nederland www.glennpalm.nl/
Eddy Gee Nederland www.eddygee.nl/
Jaimy Taylor Nederland https://www.facebook.com/search/top/?q=jaimytaylormusic
Danny Everett Nederland http://www.dannyeverett.nl/
top band Run4cover. Nederland http://www.run4cover.nl/